THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Apartamente moderne me çmime të ulta

Numri i referencës: 1606

Nga €85.000

1606
46m2 to 105m2
to
1 to 2
08/2023
500
110/45 km

Dhomat Madhësia Çmimi
46m2 €85.000
98m2 €151.000
105m2 €170.000

Detajet

Apartamentet moderne me çmime të ulta janë tani në dispozicion në Avsallar. Ky projekt i ri ofron jetesë moderne dhe të rehatshme me çmime jashtëzakonisht të mira. Avsallari është një periferi shumë e dëshiruar e Alanias për të jetuar. Blerësit zgjedhin të jetojnë këtu për shkak se ka shumë dyqane dhe restaurante, qasje në plazhet e bukura përfshirë edhe Incekumin dhe linjat e shkëlqyera të transportit në gjithë këtë regjion. Nëse jeni të interesuar të blini një shtëpi pushimesh ose të investoni në prona për qira ose të jetoni gjatë gjithë vitit këtu, atëherë ndaluni së shikuari pasi ky projekt është për ju!  

Distanca nga komoditetet:

  • Distanca nga qyteti: 300 metra
  • Distanca nga plazhi: 500 metra
  • Distanca nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias: 110 kilometra
  • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 45 kilometra
  • Distanca nga dyqanet lokale dhe marketet: 350 metra.

Karakteristikat e apartamenteve 

Këto apartamente bashkëkohore ndodhen në një bllok, 90 apartamentet të cilat kanë qenë të dizajnuara me arkitekturën evropiane. Ka lloje të ndryshme apartamentesh, duke nisur nga 1+1 në 3+1, të cilat janë me dy banjo dhe dy ballkone, të përsosura për të gjithë. Poashtu, ka edhe apartamente dupleks në dispozicion.

Pamjet nga blloku i apartamenteve do të jenë spektakolare - qoftë nga malet Taurus apo edhe nga pishina. Pishina mahnitëse i ka të gjitha për argëtimin tuaj, teksa ka hapësirë edhe për grill me familjen dhe miqtë tuaj. Kur të mërziteni nga qëndrimi në pishinë, atëherë mund të përdorni zonat SPA.

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Prona të ngjashme


Chat
Ask a question