Apartamente mahnitëse me pamje nga deti në Avsallar

Alanya - Avsallar

Nga €99 900

ID: 1830
Gusht 2022
1.5km
103km/68km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
1+1 49 m² 1 €99 900
2+1 98.5 m² 2 €149 900
2+1 dp 105 m² 2 €174 900
3+1 dp 135 m² 3 €199 900
4+1 dp 180 m² 3 €214 900
5+1 dp 200 m² 4 €249 900

Karakteristikat e pronës

 • Pingpong
 • Dhoma masazhi
 • Gjenerator
 • Rrëshqitje uji
 • Barbekju
 • Bilardo
 • Parking privat
 • Pishinë të brendshme
 • Banjo turke
 • Xhakuzi
 • Dhomë Avulli
 • Kamera
 • Siguria
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Kinema
 • Sauna
 • Palester
 • Volejboll
 • Basketboll
 • Futbolli
 • Kopshti

Përshkrim

Jeni duke kërkuar për një apartament me pamje mahnitëse nga deti në një zonë në zhvillim? Atëherë këto apartamente mahnitëse me pamje nga deti në Avsallar mund të jenë ato për ju!

Avsallar është një destinacion unik pushimesh në Rivierën Turke, i famshëm për plazhet e tij përrallore me rërë të butë, detin mahnitës bruz dhe përzierjen e hapësirave të gjelbra natyrore së bashku me komplekset elegante të banimit.

Infrastruktura dhe lidhjet e transportit në Avsallar janë të dyja të shkëlqyera, me një shumëllojshmëri të gjerë të dyqaneve, bareve dhe restoranteve me cilësi të mirë. Lëvizja nëpër këtë vendpushim të ndërtuar për qëllime nuk mund të ishte më e aksesueshme me autostradën D400 që lidh të gjitha qytetet dhe qytetet kryesore përgjatë këtij bregdeti turk. Me autobusë dhe taksi të rregullt që i shërbejnë këtij qyteti të vogël, lëvizja është e thjeshtë dhe e shpejtë. Nëse preferoni të jeni të pavarur, shumë kompani të qiradhënies së makinave ofrojnë një sërë automjetesh me çmime të arsyeshme.

Ka shumë gjëra për t'ju argëtuar ju dhe familjen tuaj në këtë rajon, me shumë stacione sportesh ujore të vendosura përgjatë vijës bregdetare. Ju gjithashtu mund të provoni kalërimin, zhytjen dhe peshkimin, dhe shumë të njohura janë Anijet Pirate që udhëtojnë nëpër të gjitha limanet dhe gjiret e vegjël duke dalluar breshkat dhe delfinët nëse jeni me fat! Ky rajon i Turkiye është i famshëm për zgjedhjen e tij të jashtëzakonshme të vendeve arkeologjike. Në lindje të Avsallar është qyteti kryesor i Alanya, i cili është i mrekullueshëm për një ndryshim të peizazhit.

Largësia nga komoditetet

 • Largësia nga plazhi: 1.5 km
 • Largësia nga qyteti: 800 m
 • Largësia nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias: 103 km
 • Largësia nga Aeroporti Lokal i Gazipasës: 68 km
 • Largësia nga dyqanet dhe tregjet: 750 m

Karakteristikat e Apartamentit

Ky kompleks krejt i ri përmban blloqe apartamentesh mahnitëse arkitekturore në 11,703 m² tokë. Tre blloqe do të përfshijnë 216 apartamente të mrekullueshme dhe nëntë kate me stile dhe konfigurime të ndryshme apartamentesh. Shumica e apartamenteve do të kenë një pamje shumë të kërkuar nga deti.

Paraqitjet e banesave janë jashtëzakonisht të menduara mirë dhe do të tërheqin familjet moderne që kërkojnë shtëpi të ndritshme, të ajrosura dhe të rehatshme. Ekziston një zgjedhje e apartamenteve me një, dy, tre, katër dhe pesë dhoma gjumi në opsione njëkatëshe, dupleks dhe apartament nën çati. Këto apartamente madhështore kanë kuzhina të hapura ose të veçanta në varësi të zgjedhjes suaj. Pajisjet dhe pajisjet moderne janë të një cilësie të jashtëzakonshme dhe ofrojnë luks dhe stil si në kuzhina ashtu edhe në banjo.

Objektet e përbashkëta (shih listën më poshtë) janë gjithashtu të shkëlqyera. Gjithçka që mund të dëshironit në mënyrën e fitnesit, relaksimit dhe argëtimit është menduar. I gjithë kompleksi është projektuar që t'i ngjajë një hoteli me pesë yje, dhe arkitektët dhe projektuesit me siguri e kanë arritur këtë këtu. Është e lehtë të imagjinoni të pushoni rreth pishinës luksoze, ndërsa fëmijët tuaj luajnë të lumtur në kopshtet e rregulluara. Kjo është jeta që dëshironi - komode, luksoze dhe mbi të gjitha relaksuese.

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente mahnitëse me pamje nga deti në Avsallar plan - 28

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #Z26

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €119,500

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€119 500
Ne shitje Apartament Alanya Oba #V33

Apartament Alanya Oba Nga €118,000

 • Alanya
 • 56m²
 • 1+1
€118 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #Y3

Apartament Alanya Oba Nga €117,000

 • Alanya
 • 60m²
 • 1+1
€128 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #L23

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €117,000

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€117 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #B-C17

Apartament Alanya Oba Nga €115,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€128 000
Ne shitje Apartament Alanya Kargicak #A-I23

Apartament Alanya Kargicak Nga €112,000

 • Alanya
 • 53m²
 • 1+1
€112 000
Ne shitje Apartament Alanya Avsallar #M19

Apartament Alanya Avsallar Nga €105,000

 • Alanya
 • 58m²
 • 1+1
€105 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #E19

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €105,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€105 000