Apartamente për shitje në Botanic Garden

Kestel - Alanya

Nga €195 000 Përditësimi i fundit: 4 Dita

ID: 1472
Dhjetor 2023
400m
135km/35km

Përshkrim

Ne me krenari ju prezantojmë kompleksin tonë të ri, Botanic Garden, kompleks i apartamenteve luksoze në një nga zonat më të njohura të Alanias. Ecja në plazh është e lehtë pasi mund të ecësh deri në plazh brenda pak minutash. E ndërtuar me standarde të larta, ofron luks për të gjithë pronarët e shtëpive. Mos të harrojmë të përmendim se vetëm disa minuta larg, ju mund të shkoni te të gjitha tregjet, restaurantet dhe vendet e tjera aty pranë.

Siç e përshkruan emri i projektit, ne synojmë të krijojmë një "parajsë" për jetën e bimëve me një bollëk lulesh, pemësh, bimësh dhe bari. Këtu, ju dhe familja juaj mund të shijoni një jetë të mrekullueshme luksoze derisa jeni pjesë e natyrës.

Vendndodhja e projektit tonë, Botanic Garden është një avantazh i madh për investitorët pasi është mes kufijve Mahmutlar dhe Alania. Gjithashtu, plazhi është afër nga projekti dhe mjaft larg zhurmës.

Botanic Garden do të përbëhet nga shtatë blloqe banimi me 5 kate që përbëhen nga 178 apartamente të ndryshme. Pronat janë moderne në dizajn dhe stil luksoz me apartamente me një, dy dhe tre dhoma gjumi. Këto apartamente të reja janë ideale për investim nëse jeni duke kërkuar për një pronë afër plazhit.

Të gjitha apartamentet janë të pajisura me materiale me cilësi të lartë rreth dyshemeve, mureve dhe dhomave, të tilla si kuzhinat dhe banjot. Botanic Garden është një investim i shkëlqyer në pasuri të paluajtshme luksoze, e vendosur në një sipërfaqe prej 12,000 m². Zonat shoqërore do të zbukurohen me shumë bimë.

Llojet e apartamenteve në shitje

 • Apartamente me 1 dhomë gjumi me hapësirë 48-52m² 
 • Apartamente me 2 dhoma gjumi me hapësirë 72m²
 • Apartamente dupleks me 2 dhoma gjumi me hapësirë 103m²
 • Apartamente dupleks nën çati me 2 dhoma gjumi me hapësirë 97m²
 • Apartamente dupleks me 3 dhoma gjumi me hapësirë169m²
 • Apartamente dupleks - suita - me 4 dhoma gjumi.

Distanca

 • Distanca nga qendra e Alanias: 5 kilometra
 • Distanca nga deti: 400 metra
 • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 35 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i Antalias: 133 kilometra
 • Distanca nga Oba Bazaar: 3 kilometra

Specifikat teknike 

 • Dysheme qeramike në të gjitha dhomat e apartamenteve.
 • Material graniti në kuzhina.
 • Dollapë dhe sirtarë prej druri me cilësi të lartë si në kuzhinë ashtu edhe në banjo.
 • Dritare PVC që ofrojnë izolim të zërit dhe nxehtësisë.
 • Izolimi i zërit në të gjitha muret
 • Për të parandaluar përdorimin e hapësirës së vlefshme të ballkonit, njësitë e kondicionimit të ajrit do të vendosen në dhoma gjysmë të jashtme me çasje të lehtë për mirëmbajtje.
 • Izolimi i nxehtësisë në çati.
 • Banjat do të kenë ngrohje të dyshemesë, të përfshirë në çmim.
 • Dyert e hyrjes janë prej çeliku të përforcuar.
 • Dyert prej druri me cilësi të lartë në dhoma.
 • Kangjella alumini dhe xhami në ballkone.

Me vetëm një parapagim prej 30 përqind, këstet janë në dispozicion deri në 30 muaj.

Data e fillimit të ndërtimit: Maj 2021

Data e finalizimit: Dhjetor 2023

 

Lloji Dhoma e gjumit Madhësia (m²) Çmimi
Apartament 1 51 €195 000
Apartament 2 67 €295 000
Apartament 2 (Dupleks) 95 €315 000
Apartament 4 (Dupleks) 158 €420 000
Pse uebfaqe të ndryshme kanë çmime të ndryshme?

Karakteristikat e pronës

 • Pishinë për fëmijë
 • Gjenerator
 • Rrëshqitje uji
 • Barbekju
 • Bilardo
 • Pranë stacionit të autobusit
 • Pishinë të brendshme
 • Banjo turke
 • Kamera
 • Siguria
 • Wi-fi
 • Pamje nga deti
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Kinema
 • Sauna

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

7 Shkolla

7 Shkolla

18 Restorant

18 Restorant

1 Qendra shëndetësore

1 Qendra shëndetësore

1 Banka

1 Banka

18 Tregu

18 Tregu

6 Parku

6 Parku

video

Ju mund të shikoni videon e bërë nga ekipi ynë Summer Home për këtë pronë.

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin

Apartamente për shitje në Botanic Garden Planifikoni - 39

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme