Apartamente të shkëlqyera me pamje nga deti për shitje në Turkler

Turkler - Alanya

Nga €165 000 Përditësimi i fundit: 5 Dita

ID: 1850
Dhjetor 2023
320m
100km/63km

Përshkrim

Ne jemi jashtëzakonisht të emocionuar që mund t'i prezantojmë këto apartamente të shkëlqyera me pamje nga deti për shitje në Turkler. Ky projekt unik ndodhet në një zonë në perëndim të Alanya-s, e quajtur Turkler. Ky qytet i vogël ka një përzierje të ndërtesave të vjetra dhe të reja të vendosura rehat së bashku për të krijuar një qytet të vogël të bukur bregdetar. Ka shumë hotele të mëdha dhe shumë prestigjioze me pesë dhe gjashtë yje përgjatë autostradës kryesore ose direkt në anën e plazhit. Ky projekt është vendosur pak prapa rrugës kryesore në një pozicion të ngritur, i cili do t'i ofrojë apartamenteve pamje mahnitëse të detit dhe pamje spektakolare malore.

Turkler ka një infrastrukturë në zhvillim me disa dyqane, bare dhe restorante në zonat kryesore turistike. Për blerje më të rëndësishme, Alanya aty pranë ka shumë qendra tregtare, ose mund të shkoni në Antalia. Shumë supermarkete ofrojnë një shërbim të dorëzimit në shtëpi që është i lehtë dhe i përshtatshëm për t'u përdorur.

Ka shumë gjëra për t'ju mbajtur ju dhe familjen tuaj të argëtuar në këtë rajon të Turkiye, me disa vende të jashtëzakonshme arkeologjike lokale për t'u eksploruar. Përgjatë kësaj vije bregdetare ka shumë stacione sportesh ujore që ofrojnë udhëtime emocionuese. Anijet e piratëve, të njohura me shumë vizitorë, ju çojnë nëpër limane dhe përgjatë bregut me argëtim në bord. Ka gjithashtu udhëtime peshkimi dhe zhytjeje, safari me xhip në malet e Demit dhe mundësia për të hedhur parashutë të dyfishtë për guximtarët.

Largësia nga komoditetet

 • Largësia nga plazhi: 320 m
 • Largësia nga qyteti: 850 m
 • Largësia nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias: 100 km
 • Largësia nga Aeroporti Lokal i Gazipasës: 63 km
 • Largësia nga dyqanet dhe tregjet lokale: 570 m

Karakteristikat e Apartamentit

Ky projekt i ri unik ndodhet në 15,350 metra katrorë tokë. Ai përfshin nëntë blloqe banesash (144 në total) në një sërë konfigurimesh dhe madhësish. Arkitektura unike dhe e hollë përmban një fasadë mahnitëse të bardhë në një dizajn neoklasik, kangjella ballkoni me filigran hekuri të punuar dhe kupola dekorative zbukurojnë çatitë, duke u dhënë këtyre ndërtesave një atmosferë të veçantë.

Mund të zgjidhni nga 1+1 të lezetshme deri te 3+1 të mëdha dhe të bollshme; Disa duplekse kopshtesh mahnitëse me pishina dhe kopshte private dhe duplekse në çati janë gjithashtu të disponueshme.

Ambientet e brendshme janë të lezetshme, me vëmendje ndaj detajeve në të gjitha pajisjet dhe pajisjet me cilësi të lartë. Këto apartamente të bollshme do të tërheqin familjet moderne që kërkojnë elegancë, stil dhe rehati nga shtëpia e tyre e pushimit ose vendbanimi i përhershëm. Të gjitha apartamentet janë të pajisura me teknologji Smart Home dhe internet me fibra. Kuzhinat janë të mrekullueshme, me dollapë të cilësisë së lartë dhe tavolina të bollshme për të gjitha nevojat tuaja të kuzhinës. Imagjinoni të qëndroni në ballkonin tuaj duke pirë një filxhan kafe, duke parë lindjen e diellit mbi malet spektakolare të Demit ose duke parë diellin të perëndojë mbi det.

Zonat komunale janë pozitivisht sublime, pasi janë projektuar për t'u ndjerë sikur po qëndroni në një hotel me pesë yje (shih listën më poshtë). Për të siguruar privatësi maksimale në të gjitha zonat sociale, projektuesit kanë krijuar kopshte me shumë nivele ku mund të gjeni hapësira BBQ dhe oaza të vogla të mbushura me mbjellje të harlisur. Kur jeni të lodhur duke bërë banjo dielli në plazhin tuaj privat, kthehuni në shtëpi dhe pushoni në një nga xhakuzitë e pabesueshme ose rinovohuni në SPA-në e pasur.

Ky është një kompleks që është i jashtëzakonshëm në çdo detaj të mirëmenduar. Blerja e një prone këtu, qoftë për qëllime investimi, një shtëpi pushimi, apo si një vendbanim i përhershëm gjatë gjithë vitit, ka kuptim të shëndoshë financiar. Turkler është një vend për t'u çlodhur dhe rinovuar shqisat tuaja, për të prekur bazën me familjen dhe miqtë dhe për të qenë rehat në një vend të mrekullueshëm dhe luksoz që mund ta quani shtëpi.

Lloji Dhoma e gjumit Madhësia (m²) Çmimi
Apartament 1 47 €165 000
Apartament 2 (Dupleks) 88 €245 000
Apartament 3 (Dupleks) 122 €280 000
Apartament 4 (Dupleks) 160 €385 000
Pse uebfaqe të ndryshme kanë çmime të ndryshme?

Karakteristikat e pronës

 • Spa
 • Leja e qëndrimit
 • Dhoma masazhi
 • Shtëpi e zgjuar
 • Pishinë private
 • Kopsht privat
 • Banjo en-suite
 • Pishinë për fëmijë
 • Barbekju
 • Restorant
 • Plazhi
 • Banjo turke
 • Xhakuzi
 • Dhomë Avulli
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje e natyrës
 • Pamje nga deti
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Kinema
 • Sauna
 • Palester
 • Tenis

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

16 Shkolla

16 Shkolla

17 Restorant

17 Restorant

8 Qendra shëndetësore

8 Qendra shëndetësore

4 Banka

4 Banka

19 Tregu

19 Tregu

15 Parku

15 Parku

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin

Apartamente të shkëlqyera me pamje nga deti për shitje në Turkler plan - 60

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme