Apartamente tërheqëse në kompleksin mahnitës në Demirtas

Demirtas - Alanya

Nga €114 000 Përditësimi i fundit: 12 Dita

ID: 1886
Mund 2025
1.5km
150km/22km

Përshkrim

SummerHomes ka nderin të prezantojë apartamente tërheqëse në një kompleks mahnitës në Demirtas. Demirtas është një lagje e bukur pranë qytetit kryesor turistik të Alanya. Një zonë e pasur me histori dhe bukuri, ajo është e njohur me turistët, emigrantët dhe vendasit që të gjithë shijojnë diellin gjatë gjithë vitit dhe klimën e ngrohtë. Ky rajon është i famshëm për grupin e tij të plazheve me flamur blu që janë certifikuar të shkëlqyera nga një këshilltar i pavarur. Me ujërat e tij të ngrohtë, bruz dhe plazhet me rërë të artë, vija bregdetare e Mesdheut është një vend mahnitës për të banuar pranë. Ajri i pastër i detit dhe ajri i freskët malor i ofruar nga vargmalet e afërta të malit Taurus mundësojnë që ky rajon të jetë pa ndotje dhe ofron përfitime fantastike shëndetësore për ata që jetojnë këtu. Për më tepër, plazhet janë shtëpia e një shumëllojshmërie të kafshëve të egra, duke përfshirë breshkat e famshme fole të cilat i varrosin vezët e tyre në rërë përgjatë këtij bregdeti. Kalaja e famshme e Alanyas qëndron me krenari në majë të një gadishulli të gjelbër të ëmbël që ofron pamje mahnitëse piktoreske mbi gjirin e Alanyas. Ka një mori aktivitetesh dhe hobish të çlodhura dhe plot aventura për të marrë pjesë rreth Demirtasit, të përshtatshme për të gjitha sferat e jetës.

Largësia nga komoditetet

 • Largësia nga dyqanet lokale: 0.2 km
 • Largësia nga pika më e afërt e karburantit: 0.2 km
 • Largësia nga restoranti më i afërt: 0.8 km
 • Largësia nga plazhi: 1.8 km
 • Largësia nga Aeroporti Lokal Gazpasa: 20 km
 • Largësia nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias: 149 km
 • Largësia nga qyteti: 24 km

Karakteristikat e Apartamentit

Këto apartamente mahnitëse janë të vendosura brenda dy blloqeve, secili prej nëntë katesh, dhe janë mishërimi i stilit të jetesës luksoze në stilin "hotel". Objektet në vend rivalizojnë ato në një hotel me pesë yje dhe përfshijnë:

 • Pishinë të brendshme dhe të jashtme
 • Sauna dhe dhoma me avull
 • Objektet SPA me dhoma masazhi
 • Zona e lojërave për fëmijë
 • Fusha tenisi
 • Palester

Kompleksi përmban një kopsht komunal të niveluar, ku çdo zonë është ngritur për qëllime të ndryshme. Zona relaksuese e pishinës ka shezllone të rehatshme, të përsosura për t'u çlodhur dhe për të kapur rrezet dhe kabanat private ku mund të shijoni një pasdite të qetë duke thithur vitaminën D. Zonat e tjera në kompleks ofrojnë zona ndenjëse perfekte për të shijuar një BBQ. Ju mund të shoqëroheni me miqtë dhe familjen në këto zona komode sallonesh, madje ka zona ku mund të qetësoheni rreth një vatre. Fushat e tenisit janë ideale për ata që i duan sportet dhe mbajtjen në formë, dhe fëmijët do të kenë shumë vende për të shijuar, duke përfshirë një park lojrash.

Apartamentet vijnë në madhësi të ndryshme, duke përfshirë pronat dupleks me një dhomë gjumi dhe dy dhoma gjumi. Çdo apartament është projektuar mirë për të siguruar hapësirë maksimale, në mënyrë bashkëkohore, me materialet më cilësore dhe sanitaret më të mira që mund të gjeni. Këto apartamente do të jenë fantastike si një pronë investimi, shtëpi me qira ose për ata që zgjedhin një mënyrë të re jetese dhe emigrojnë në Rivierën Turke.

Na kontaktoni sot dhe një nga këshilltarët tanë të ditur të shitjeve do t'ju mbështesë në blerjen e shtëpisë tuaj të ëndrrave këtu në Turqi.

Lloji Dhoma e gjumit Madhësia (m²) Çmimi
Apartament 1 46 €114 000
Apartament 2 (Dupleks) 85 €221 000
Pse uebfaqe të ndryshme kanë çmime të ndryshme?

Karakteristikat e pronës

 • Leja e qëndrimit
 • Garazh parkimi
 • Pishinë të brendshme
 • Banjo turke
 • Dhomë Avulli
 • Pishinë
 • Shesh lojërash
 • Palester

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

4 Shkolla

4 Shkolla

10 Restorant

10 Restorant

1 Banka

1 Banka

19 Tregu

19 Tregu

1 Parku

1 Parku

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin

Apartamente tërheqëse në kompleksin mahnitës në Demirtas Planifikoni - 53

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme