Kompleks luksoz me pishinën më të madhe infinity në Kestel, Alanya

Alanya - Kestel

Nga €191 000

ID: 1572
Marsh 2024
700m
135km/30km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
1+1 60 m² 1 €191 000
2+1 100 m² 2 €420 000
5+1 180 m² 3 €560 000
3+1 dp 180 m² 3 €615 000

Karakteristikat e pronës

 • Spa
 • Pjergullat
 • Bar pranë pishinës
 • Dhoma masazhi
 • Garazh parkimi
 • Pishinë për fëmijë
 • Restorant
 • Pishinë të brendshme
 • Banjo turke
 • Dhomë Avulli
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje e natyrës
 • Siguria
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Kinema
 • Sauna
 • Palester
 • Tenis
 • Kopshti

Përshkrim

Ky kompleks i ri rezidencial luksoz ndodhet në një nga zonat më të mira të Alanya, në rajonin Kestel. Plazhi i bukur me rërë është vetëm 700 metra nga rezidenca. Kompleksi është i rrethuar nga gjelbërimi që ofron një pamje të portokalleve dhe bananeve përreth, duke dëshmuar se arkitektura dhe natyra mund të bashkëjetojnë në harmoni.

Largësia nga lehtësitë

 • Distanca tregu më i afërt - 150 m
 • Largësia nga qendra tregtare më e afërt - 2 km
 • Largësia nga aeroporti Gazipaşa - 30 km
 • Largësia nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias - 135 km

Karakteristikat e projektit

Për shkak se projekti është vendosur në një kodër, të gjitha dritaret ofrojnë një pamje të mrekullueshme të detit Mesdhe, maleve Tauros dhe gjelbërimit të harlisur. Gjithashtu, një bonus i madh për këtë projekt është se çdo apartament do të marrë vendin e vet të parkimit në garazhin nëntokësor.

Rezidenca përbëhet nga 4 pallate pesëkatëshe (A bllok me 29 apartamente, blloku pes me 24 apartamente, blloku D me 20 apartamente), apartamente dupleks dy, tre dhe katër dhoma gjumi.

Vendndodhja unike e kombinuar me cilësinë e lartë të ndërtimit, dizajnin bashkëkohor dhe menaxhimin e mirëmbajtur do t'u sigurojë pronarëve të rinj të shtëpive një mënyrë jetese komode dhe do të garantojë sigurinë e investimit tuaj.

Pyetni përfaqësuesin
Kompleks luksoz me pishinën më të madhe infinity në Kestel, Alanya interior - 11

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #Z26

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €119,500

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€119 500
Ne shitje Apartament Alanya Oba #V33

Apartament Alanya Oba Nga €118,000

 • Alanya
 • 56m²
 • 1+1
€118 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #Y3

Apartament Alanya Oba Nga €117,000

 • Alanya
 • 60m²
 • 1+1
€128 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #L23

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €117,000

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€117 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #B-C17

Apartament Alanya Oba Nga €115,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€128 000
Ne shitje Apartament Alanya Kargicak #A-I23

Apartament Alanya Kargicak Nga €112,000

 • Alanya
 • 53m²
 • 1+1
€112 000
Ne shitje Apartament Alanya Avsallar #M19

Apartament Alanya Avsallar Nga €105,000

 • Alanya
 • 58m²
 • 1+1
€105 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #E19

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €105,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€105 000