THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Projekti me dy blloqe në një vendndodhje shumë të popullarizuar në Alania

Numri i referencës: 1566

Nga €169.588 Çmimet e përditësuara 28-06-2022

1566
66.5m2 to 132.9m2
to
1 to 2
06/2023
1.1 km
120/40 km

Dhomat Madhësia Çmimi
66.5m2 €169.588
77.9m2 €215.245
121.9m2 €286.715
132.9m2 €317.250

Detajet

Projekti ndodhet në qendrën e qytetit në distriktin Sugozu. Projekti është në një pikë kryqëzuese të autostradës dhe rrugëve kryesore, që i bën gjërat shumë më të qassshme për blerësit e rinjë të shtëpive. Komoditetet që mund t'ju duhen si spitalet, shkollat dhe bankat janë afër dhe qasshme. Dyqanet, kafenetë, restaurantet dhe marketet do të jenë fqinjtë tuaj të ri. 

Distanca nga komoditetet

 • Aeroporti i Antalias është 120 kilometra larg
 • Aeroporti Gazipaşa është 40 kilometra larg
 • Porti i Alanias është vetëm tre kilometra larg. 

Gjithashtu, plazhi i famshëm Kleopatra është vetëm 1100 metra larg nga këto apartamente mahnitëse. 

Karakteristikat e projektit 

Kompleksi është ndërtuar në një hapësirë prej 4237 m2 dhe përbëhet nga dy blloqe që përfshijnë 137 apartamente. 

Derisa kemi dizajnuar zonat shoqërore, ne kemi pasur qëllim të krijojmë hapësira ekskluzive, komodite dhe cilësore, ku ju mund t'i jetoni momentet me miqtë apo familjen tuaj. 

Derisa ju ndiheni sikur në shtëpinë tuaj, ju gjithashtu do ta keni ndjenjën e një hoteli luksoz. 

Apartamentet janë të pajisura me: 

 • Ujë të ngrohtë 
 • Kondicioner ajri për çdo dhomë në apartament 
 • Tavane të zbukuruara
 • Ndriqim
 • Bojë për fshirjen e murit
 • Dysheme qeramike
 • Banjo dhe tryezë kuzhine 
 • Sistemi i xhamit prej alumini 
 • Lavaman, tualet dhe banjo të pajisura.

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Prona të ngjashme


Chat
Ask a question