Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Ndërtim bashkëkohor, i vendosur në Tomuk, në perëndim të Mersinit

Mersin - tomuk

Nga €55 000

ID: 33045
Marsh 2024
600m
90km
Dhoma Madhësia Çmimi
1+1 Apartament 70 m² €55 000

Karakteristikat e pronës

 • Gjenerator
 • Barbekju
 • Banjo turke
 • Siguria
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Shesh lojërash
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Palester
 • Basketboll

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

7 Shkolla

18 Restorant

2 Spitali

3 Banka

15 Tregu

1 Parku

Përshkrim

Tomuk ndodhet në pjesën perëndimore të qytetit të Mersinit. Zona është e famshme për natyrën e saj ekzotike, plazhet me rërë, klimën subtropikale, rritjen financiare dhe jetesën e përballueshme, ndërkohë që ju mund të përjetoni luksin. Ka shumë objekte të disponueshme përreth zonës, duke përfshirë restorante, kafene, qendra tregtare të famshme, supermarket Migros dhe Arpacbahsis Halk Plajı.

Largësia nga komoditetet:

 • Largësia nga qendra e qytetit: 5.5 km
 • Largësia nga plazhi: 600 m
 • Largësia nga aeroporti: 90 km
 • Largësia nga pazaret lokale: 400 m

Karakteristikat e apartamenteve:

Projekti përbëhet nga një bllok dhe 15 kate. Apartament 1+1 i ndertuar mbi 70 m2. Në këtë projekt ofrohen parkingje të hapura, fusha basketbolli, roje sigurie, gjeneratorë, pishinë të hapur, palestër, banjë turke, sauna dhe zonë Barbecue.

Nëse dëshironi të investoni në një qytet jugor në Turqi, jeni në vendin e duhur. Na kontaktoni sot për informacione të mëtejshme.

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Ndërtim bashkëkohor, i vendosur në Tomuk, në perëndim të Mersinit plan - 26

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme