THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Apartamente me stil klasik për shitje në Avsallar

Numri i referencës: 1647

Nga €70.000 Çmimet e përditësuara 28-06-2022

1647
36m2 to 78m2
to
1 to 2
03/2023
1400
105/70 km

Dhomat Madhësia Çmimi
36m2 €70.000
78m2 €135.000

Detajet

Apartamente me stil klasik për shitje në Avsallar. Kjo zonë në Alania ka infrastrukturë mirë të zhvilluar dhe linja transporti në gjithë regjionin. Ka shumë dyqane, restaurante, kafene, banka dhe barnatore. Autostrada D400 kalon përmes Avsallarit dhe lidh këtë vend me Antalian në lindje dhe Alanian në perëndim, duke e bërë këtë një vend qëndror. Avsallari ka shumë plazhe të bukura me "Flamurin Blu", përfshirë edhe plazhin e famshëm Incekum, i cili ka rërë të bardhë dhe ujin e pastër dhe të kaltër të detit. Ka edhe shumë qendra për sporte ujore dhe shumë kafene plazhi. Ky projekt i ri i përshtatet atyre që duan shtëpi pushimesh në një vend të përsosur dhe për ata që janë duke shikuar të zhvendosen këtu duke e shijuar diellin, detin dhe jetën sociale që Avsallari ka për ta ofruar. 

Distanca nga komoditetet:

  • Distanca nga qyteti: 800 metra
  • Distanca nga plazhi: 1.4 kilometra
  • Distanca nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias: 105 kilometra
  • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 70 kilometra
  • Distanca nga dyqanet lokale dhe marketet: 50 metra.

Karakteristikat e apartamenteve 

Ky projekt modern ofron apartamente të standardeve evropiane me cilësi të lartë. Ka shumë opsione për të zgjedhur nga 1+1 deri në 2+1, me kuzhina dhe banjo bashkëkohore. Hapësira e mjaftueshme është e përshtatshme për familjet moderne. Ballkonet e mëdha ndihmojnë në maksimizimin e hapësirës për argëtim dhe pamjet nga Mesdheu.

Jashtë ndodhet një pishinë pranë tarracë e përsosur për rrezitje. Ky kompleks ka shumë gjëra, që do t'ju mahnisin të jetoni brenda qetësisë së dëshiruar.

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Prona të ngjashme


Chat
Ask a question