Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse

Avsallar - Alanya

Nga Shitur Përditësimi i fundit: 1 Muaj

ID: 1564
Janar 2023
1.5km
110km/45km

Përshkrim

Avsallari ndodhet në qytetin e bukur turistik të Alanias, në qytetin e Antalias. Avsallari është afër me autobus nga Alania dhe ka lidhje fantastike transporti me qytetin, plazhin dhe malet. Ka atmosferë të qetë, relaksuese dhe të përsosur për të gjitha stinët, si dhe është një shtëpi pushimesh për shumë njerëz, por edhe zonë e duhur për investime. Ujërat e detit Mesdhe kanë standardin e "Flamurit Blu". Avsallari është oazë e gjelbër dhe është e rrethuar me natyrën e maleve Taurus. 

Distanca nga komoditetet

 • Distanca nga deti: 1.5 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i Antalias: 110 kilometra
 • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 45 kilometra
 • Distanca nga dyqanet: 250 metra

Karakteristikat e pronës

Ky kompleks mahnitës ka komoditete të shumta, që do t'ju lejojnë juve të ndiheni sikur jeni duke jetuar në një hotel të bukur me pesë yje. Aty përfshihen pishinat e brendshme dhe të jashtme, dhoma e lojërave për fëmijë, një kafene/restaurant dhe një zonë SPA me xhakuzi dhe një palestër. Blloqet e apartamenteve janë të vendosura në kopshte të bukura, të gjelbërta të cilat janë zbukuruar në mënyrë perfekte. Ka një shumëllojshmëri të madhësive të apartamenteve për të zgjedhur, që do të thotë se ky kompleks ofron diçka për të gjithë. Zona e kuzhinës me plan të hapur është vendi ideal për t'u shoqëruar dhe argëtuar me miqtë dhe familjen tuaj. Kuzhina e madhe është e dobishme, por e bukur me shumë dollapë magazinimi. Banjat e pastra janë të përfunduara me një standard të lartë dhe komplimentojnë pjesën tjetër të apartamentit në mënyrë perfekte. Atje apartamentet janë projektuar me kujdes për të maksimizuar hapësirën, por gjithashtu për të dhënë një atmosferë komode.

Lloji Dhoma e gjumit Madhësia (m²) Çmimi
Apartament 1 39 Shitur
Apartament 2 78 Shitur
Apartament 3 (Dupleks) 121 Shitur
Apartament 4 (Dupleks) 150 Shitur
Apartament 4 (Dupleks) 140 Shitur
Pse uebfaqe të ndryshme kanë çmime të ndryshme?

Karakteristikat e pronës

 • Gjenerator
 • Parking privat
 • Pranë stacionit të autobusit
 • Pishinë të brendshme
 • Banjo turke
 • Alarm zjarri
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje e natyrës
 • Kamera
 • Siguria
 • Wi-fi
 • Alarmi
 • Pamje nga deti
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Palester

Pyetni përfaqësuesin

Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse Objektet - 26

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme