THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Apartamente të volitshme në vendndodhje të mrekullueshme me shumë komoditete në Alania

Numri i referencës: 1332

Nga €82.000

1332
49m2 to 49m2
to
1 to 1
03/2023
500
40 km

Dhomat Madhësia Çmimi
49m2 €82.000

Detajet

Top arsyet për të blerë 

  • Çmime të volitshme 
  • Apartamente të reja 
  • Zonë e qetë 

Apartamente të reja për shitje me çmime të volitshme në Alania 

Ky kompleks rezidencial është ndërtuar në një zonë të qetë me mjedis të gjelbër, vetëm 500 metra larg nga plazhi. Qendra e qytetit të Alanias është vetëm pesë kilometra larg dhe dyqanet, restaurantet, kafenetë, baret, barnatoret, klinikat, parqet dhe shëtitorja e plazhit janë shumë afër. Aeroporti i ri Gazipasa është vetëm gjysmë ore larg me makinë. 

Kompleksi ka dy blloqe me apartamente njëdhomëshe që kanë hapësirë prej 49 m² dhe që përfshijnë një dhomë ndenje, një kuzhinë, një banjo dhe një ballkon, si dhe apartamente dydhomëshe dupleks me hapësirë prej 94 m² që kanë një dhomë të ndenjes, një kuzhinë, dy banjo dhe dy ballkone. 

Karakteristikat e përgjithshme të kësaj rezidence 

Kompleksi ofron një pishinë, një pishinë fëmijësh, kopsht të gjelbër, palestër, sauna, gjenerator, kanale satelitore, parking, siguri 24/7 dhe kamera.

Këto apartamente janë një mundësi e mrekullueshme për investitorët, të cilët e dinë se kur është koha e duhur për të blerë.

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Prona të ngjashme


Chat
Ask a question